Veszprémi Triatlon Egylet

Sportban gazdag hétvége

Sportban gazdag hétvége

1: Sprint duatlon OB egyéni-csapat- mix váltó

Gyermek fiú
Kovács Botond 30:51
Szarka Dániel 36:00

Gyermek lány
Hamerli Csenge 28:46

Serdülő lány
Sefcsik Vivien 46:19

Újonc 1 fiú
Klausz Hunor 11:06
Nagy Zsombor 15:04
Varga Zétény 18:03

Újonc 2 fiú
Varga Áron 17:11
Rugovics Máté 18:52
Nagy Zalán 22:07

Újonc 2 lány
Hamerli Luca 15:48

Ifjúsági
Rezeli Roland 1:07.30

Felnőtt férfi
Burján Jenő 56:13 kcs 2. hely
Rezeli Martin 59:07
Péntek Zoltán 1:01. 35
Imre Kornél 1:04.21

Szenior férfi
Hamerli Péter 1:02.22
Dr. Földi József 1:02.31
Rezeli Róbert 1:06.42
Babos Csaba 1:09.07
Kovács Zoltán 1:14.30

Veterán férfi
Bődi Sándor 1:21.55

Felnőtt nő
Szekeres Mariann 1:13.52 kcs 3. hely
Felföldi Viktória 1:21.05
Simon Beatrix 1:24.12.

Szenior nő
Csetényi- Guba Mária 1:12.28

Veterán nő
Fügi Andrea 1:40.07 : kcs 1. hely

Felnőtt férfi csapat:
Burján Jenő- Péntek Zoltán- Imre Kornél 4. hely

Felnőtt női csapat
Szekeres Mariann- Felföldi Viktória- Simon Beatrix 4. hely

Szenior férfi csapat:
Hamerli Péter- Dr. Földi József – Rezeli Róbert 3. hely

Mix váltó felnőtt
Szekeres Mariann- Burján Jenő- Mucsy Katalin- Rezeli Martin 6. hely 1:49.24

Mix váltó szenior:
Kaposi Rita- Babos Csaba- Lakatos Susann- Dr. Földi József 6. hely 2:01.47

Mix váltó serdülő
Hamerli Csenge- Páll Sebestyén- Sefcsik Vivien- Rezeli Roland 1:49.40

Mix váltó gyermek
Hamerli Luca- Szarka Dániel- Herku Petra- Kovács Botond 1:08.10

2: Ajka-Pápa-Ajka mezőnyverseny és Liget futóverseny

Mezőnyverseny:
Il Capitano absz 17. kcs. 4. 01:43
Fonyó Sanyi absz 58. kcs 35. 01:50
Kovács Soma absz 73. kcs 19 01:52
Tehel Tibi absz 83 kcs 52 01:54
Gáspár Feri absz 101 kcs 65 01:59
Dely Peti absz 147 kcs 23 02:16
Bődi Sanyi absz 158 kcs 26 02:20
Györffy Györgyi absz 163 kcs 7 02:24
Pleibász András absz 162 kcs 96. 02:24
Polgár Bözse absz 174 kcs 10 02:33
Horváth Lacika absz 183 kcs 108 02:39
Dely Vera absz 187 kcs 14 02:46
Csapat 2. hely

Liget 7 km
Gáspár Feri absz 12 kcs 8 31:43
Györffy Györgyi absz 61 kcs 13 41:00
Horváth Lacika absz 96 kcs 32 46:16
Fügi Andi absz 103 kcs 6 49:15

Liget Félmaraton
Varga Eli absz 10 kcs 1. 01:37
Dely Peti absz 57 kcs 10 02:03
Tehel Tibi absz 63 kcs 29 02:09
Polgár Erzsi absz 74 kcs 15 02:20

Összetett: Mezőnyverseny és Félmaraton
Varga Eli absz 3. kcs 1 03:20
Tehel Tibi absz 10 kcs 4 04:03
Dely Peti absz 12 kcs 4 04:19
Polgár Erzsi absz 15 kcs 2 04:54
Dely Vera absz 17 kcs 4 05:13

3: Nagyatád maraton:
Dr. Sándor Norbert 3:03 PB

4: Négykézláb, lépcső, kőtenger – terepfutás, ahogy én szeretem:
Bonyhádi Szilvia 14 km, kategória 2. hely

5: Sárbogárd – Runbogárd:
Baranyai Máté

6: A tripla felkészülés jegyében Kóti Laci 20400m úszott a fűzfői uszodában. (igen, van gond 😀 )

Ez a VTE!